Się dzieje - Kraków, Janów ....

Ostatnio trochę się działo.

Przyjazd Kolegów fotografów z Torunia - Przyjaciel Muzeum Piotr Tamborek z kolegą Jurkiem. Dużo rozmów o fotografii. Dziękuję.

 

Spotkanie w Muzeum Historii Fotografii w Krakowie , zwiedzenie nowego, pięknego budynku na ul. Józefitów. Zapoznałem się z Muzeum od wnętrza. W jakim kierunku zmierza i w jakich miejscach moglibyśmy wspólnie pracować. Bardzo rzeczowe rozmowy z Dyrektorem Markiem Świcą, również o możliwościach wystepowania po fundusze na wspólne projekty. Zapowiedz wizyty w czerwcu w Janowie. Dziękuję.

 

Spotkanie z delegacją Muzeum Zamoyskich w Pałacu w Kozłówce i finalizacja pomocy ze strony naszego Muzeum Fotografii w organizację w wyremontowanym kolejnym budynku Muzeum Fotografii z piękny, dużym fotoplastikonie. Tak więc część eksponatów wraz z opisami wyjedzie z Janowa i będzie prezentowana w Kozłówce. Już od 28 czerwca. Ilość posiadanych u nas eksponatów nie uszczupli ekspozycji w Janowskim Muzeum. Tak więc trochę pomniejszając się faktycznie się powiększamy. Zobaczymy jak to wszystko się uda.

odwiedziło nas 781149 osób
projekt i wykonanie mmCreation.pl