"Wieczór w Paryżu "

Janowski Ośrodek Kultury - koncert wraz z wystawą fotograficzną.

Czwartek 19 grudnia godzina 19.00.

Polecam i zapraszam !!!

Artyści o sobie - "Wieczór w Paryżu.." z okazji 104. urodzin Edith Piaf - rok temu świętowaliśmy w Piwnicy Pod Baranami, a w tym roku w Janowie Lubelskim.. Zawsze wybieramy na ten dzień wyjątkowe miejsce! Tym razem jest one związane z rodzinnymi powiązaniami z Janowem..

"Wieczór w Paryżu.." - Édith Piaf i gitara elektryczna - nowoczesne interpretacje piosenek Édith Piaf i jej śpiewających przyjaciół w wyjątkowych aranżacjach na głos i gitarę elektryczną nadają świeżego wiatru w żagle starym acz nieśmiertelnym utworom. Koncert przeplatają opowieści o Édith, jej miłościach, przyjaźniach i Paryżu.. Doskonały język francuski oraz wyczucie klimatu i emocji tworzą magię opowieści z minionych lat nawiązując do uniwersalności ludzkich przeżyć a niepokorne połączenie koronek i skórzanej kurtki wyśmienicie oddają pierwotny pazur, zadziorność i autentyczność Édith Piaf.

 

Inni o artystach -

" Cudowny występ dla Kępińskiej Publiczności, za który gorąco dziękujemy. Porwaliście nas w czasy jakże odległe i jakże romantyczne - dzięki niesamowitej emocjonalności przekazu muzycznego. Paryski klimat wieczoru piątkowego zapadnie nam w pamięć a marzenie o spędzeniu wieczoru w Paryżu zapewne pojawiło się w niejednym poruszonym serduchu. Dziękuję - dyrektor Kępińskiego Ośrodka Kultury - Izabela Sufleta

“Wieczór w Paryżu” był olśniewający pod każdym względem!

Z serca Wam dziękuję - dyrektor Sceny Na Piętrze w Poznaniu - Romuald Grząślewicz "

 

 

odwiedziło nas 485915 osób
projekt i wykonanie mmCreation.pl