Relacja "HOTEL"
 
To o nie był najlepszy dzień na otwarcie wystawy ze względu na pogodę. Paskudny deszcz i wiatr owiewał budynek Muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim. Na szczęście niezawodna i wyjątkowa społeczność skupiona wokół muzeum dotarła na wernisaż. Wystawa na bardzo wysokim poziomie kunsztu fotograficznego ale i niesamowitego tematu. Krzysztof Gołuch w fotografii bardzo malowniczej przedstawił miejsce zaczarowane - jedyny w Polsce hotel w pełni obsługiwany przez osoby niepełnosprawne fizycznie ale za to o pięknych sercach. Opowieści o nich wytworzyły w Galerii niesamowity klimat. Szkoda tylko, że odbiorców było niewielu - zwłaszcza zabrakło tych, którzy w naszym powiecie i mieście zajmują się tymi tematami. Również żona Krzysztofa - Ewa jest logopedą osób niepełnosprawnych. Od 19 lat pracują w Caritasie a obecnie Krzysztof kończy doktorat w Czechach. Wystawę - zdjęcia o wymiarach 100x70 i 150x100 cm będzie można obejrzeć do 15 marca. Wystawę oglądali ostatnio mieszkańcy Opola ale również wcześniej w Czechach, w Bratysławie na Słowacji.
 
Galeria obecnie staje się bardzo ważnym miejscem w którym zaprezentować się jest już dużym zaszczytem. Tematy wystaw są już przyjęte do połowy 2021 roku. Wkrótce fantastyczna wystawa malarstwa ze Słowacji i fotografii !!!! REWELACJA po raz pierwszy MAKRO - Dotyk przyrody bezpośrednio z Kijowa.
 
Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie, a Krzysztofowi i Ewie z Katowic - Knurowa za przybycie i stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas wernisażu, za życzliwość.
odwiedziło nas 416621 osób
projekt i wykonanie mmCreation.pl