Państwo Tonderowie z Warszawy ( Skierdy ) z wizytą w Muzeum

Dorota i Robert Tonderowie odwiedzili nasze Muzeum. To duży zaszczyt a jednocześnie wspaniała wizyta. Robert - aktor Teatru Rampa oraz człowiek, którego głos znamy wszyscy od dziecka. Między innymi dabing w Koziołku Matołku i wielu innych bajek oraz filmów a ostatnio gier komputerowych. Pani Dorota wieloletnia nauczycielka języka polskiego a ostatnio Dyrektor Domu Kultury w podwarszawskich Skierdach. Wiele dyskusjii o teatrze, fotografii i o  ... życiu. Bardzo dziękujemy za wizytę a obiecane "eksponaty" znajdą swoje zaszczytne miejsce w Muzeum. Dziękuję za pełen życzliwości wpis do kroniki Muzeum " To Muzeum ma duszę  - to fakt, ale ma również serce ... Twoje sercę"  Antoni ! Dziękujemy za możliwość "wsłuchania" się w jego puls".