Konkurs Fotograficzny "Jesień w Janowie 2014"

W poniedziałek, 27 października podsumowaliśmy Konkurs Fotograficzny „Jesień w Janowie – 2014”. W konkursie wzięło udział 9 osób - w bardzo zróżnicowanej grupie wiekowej.
Poziom prac był również bardzo różny. Jest kilku wśród nas ( i nie tylko - jeden
uczestnik jest mieszkańcem Biłgoraja) pasjonatów, dla których na prawdę warto takie
konkursy organizować. Jury przyznało wszystkim uczestnikom wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali również nagrody w postaci karnetów na 100 bezpłatnych odbitek 10x15 oraz uczestnictwo w jednodniowych, oczywiście bezpłatnych Warsztatach Fotograficznych organizowanych w Muzeum Fotografii w miesiącu listopadzie. W konkursie wzięli udział:

Wioletta Flis, Paweł Kulpa, Kinga Kufel, Natalia Kuśmierczyk, Katarzyna Mędrek, Adrianna Momot, Bronisława Orłowska oraz Katarzyna Szymańska. Jedna praca nie nadawała się do odczytu. Wszystkim gratulujemy, prosimy na przyszłość trzymać się bardziej i ściśle tematu konkursu oraz życzymy, aby „zabawa” w fotografia przynosiła mnóstwo zadowolenia. Zapraszamy również innych, którzy nie mogli uczestniczyć w tegorocznej edycji konkursu - na organizowane cyklicznie inne konkursy a tematyki nam na pewno nie zabraknie.

odwiedziło nas 691465 osób
projekt i wykonanie mmCreation.pl