Andrzej Borys
Wiem , że to staje się już nudne !!! Muzeum, wernisaż i znowu Muzeum i znowu wernisaż i znowu .... Tak ale myślę, że warto dla tych kilkudziesięciu odwiedzających to zrobić. Tak dla dobra fotografii i dla dobra Muzeum i dla dobra Janowa .... Tym razem było to otwarcie wystawy "W poszukiwaniu barwy i formy" Andrzeja Borysa z Kielc. Fantastyczne fotografie, fantastyczne miejsce i ... fantastyczni odwiedzający. Samego twórcy nie było z przyczyn chorobowych ale dzięki współczesnej technice mogliśmy z Nim sobie porozmawiać. Zadawać pytania a nawet ... złożyć życzenia powrotu do zdrowia. Wystawę będzie można obejrzeć do 16 maja w naszej Galerii Muzealnej przy Muzeum Fotografii. Zapraszam.
A co dalej ?
17 maja - kolejna Noc Muzeów 2019 rok. W programie m.in. otwarcie wystawy fotograficznej tym razem plenerowej - wystawa prezentująca współczesny Izrael - wystawa z Ambasady Izraela - dalszy program Nocy 2019 na odrębnych plakatach
Następnie już ostatnia przed wakacjami wystawa z wernisażem 14 czerwca to spotkanie z jednym z najsłynniejszych fotoreporterów i podróżników świata Hiszpanem Antonio Aragonem Renungio i jego "Czarną Afryką" - kuratorem wystawy będzie nasz Przyjaciel, członek Europejskiej Federacji Fotografów Artystycznych Alex Kharwat z Równego (Ukraina)
To tyle - prezentowane zdjęcia wykonał Paweł Krawczyk.
odwiedziło nas 403762 osób
projekt i wykonanie mmCreation.pl