2 - Kolejna wystawa w Galerii Muzealnej

W ramach współpracy z Muzeum Fotografii z Równego (Ukraina) a przede wszystkim z Alexem Kharwatem kolejna piękna wystawa fotograficzna zawita do nowo otwartej Galerii Muzealnej. Już 30 listopada odbędzie się wernisaż wystawy z XIII Międzynarodowego Salonu Artystycznej Fotografii Leif Press Photo. To ponad 70 prześlicznych fotografii w 5 kategoriach - portret, krajobraz, zwięrzęta, kolor i wydarzenie. Poczas wernisażu mogliśmy porozmawiać z Vce Prezesem Sowackiej Federcji Fotografii Artystycznej Bardev - Jarosłwem Gutkiem z Bardiejowa, fotografami z Stalowej Woli a muzycznie umiliła czas Ivannka Moisiuk z Równego (Ukraina). Wystawa będzie ożliwe do obejrzenia do prawie końca stycznia 2019 roku. Zapraszam.